Промислові голки дуже важливі у різноманітних галузях промисловості – текстильному виробництві, взуттєвій промисловості, медичній промисловості тощо. Вони використовуються для кріплення, вишивання, в’язання та багато іншого. Голки для вишивання та інші вироби дадуть можливість швидко та легко впоратися із різними завданнями. Розглянемо особливості витратних матеріалів докладніше.
Різновиди промислових голок
Є чимало видів таких виробів, серед яких ви можете знайти потрібний варіант. Розберемося з їх характеристиками.
- Звичайні швейні голки. Поширений тип голок, яким користуються для шиття тканин різної густини. Їхнє вушко може бути круглим або плоским, різновиди вістря теж широко варіюються.
- Голки для в’язання. Ними користуються як ручного, так машинного в’язання. Форми та розміри голок варіюються, тому ви підберете те, що відповідає конкретному виду виконання робіт.
- Голки для вишивання. Вони мають велике вушко і гострий кінчик, завдяки чому можна легко працювати з тканинами, призначеними для вишивки. Товщина та довжина голок широко варіюються, тому ви можете підібрати той варіант, який підходить для конкретної техніки виконання робіт.
- Голки для шкіри. Вони розроблені для роботи зі шкіряними матеріалами. Їх вістря високоміцне, товщина достатня для того, щоб виріб легко проник крізь щільні шари шкіри.
- Голки для текстильної промисловості. Ними користуються на промислових швейних машинах. Можна ефективно та оперативно справлятися з роботами. Нерідко вироби доповнюють спеціальним покриттям титану, завдяки чому термін їх служби збільшується.
Промышленные иголки виправдовують основні очікування. Підберіть відповідний вид виробу, щоб упоратися з конкретними завданнями.
Критерії вибору промислових голок
Вибираючи такі вироби, варто зважити на деякі важливі фактори. Серед основних моментів:
- тип матеріалу: різноманітні тканини вимагають різних типів голок, наприклад, для роботи зі шкірою потрібні спеціальні голки з міцним вістрям;
- товщина матеріалу: для щільних тканин потрібні міцніші та товсті голки, ніж для легких матеріалів;
- тип шва: залежно від потрібного виду шва (наприклад, стандартний шов, оверлок, подвійний шов), вибирається відповідний тип голки;
- сумісність з обладнанням: перед покупкою голки необхідно переконатися, що вона підходить до обладнання (швейної машини, в’язальної машини і так далі);
- якість та бренд: голки від відомих виробників високоякісні та довговічні.
Бытовые иглы та інші вироби ви можете придбати у спеціалізованих магазинах. Підберіть той варіант, який вам підходить, щоб якісно та легко впоратися з поставленими завданнями!